NAŠI TRENÉŘI

Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Žatci

Magisterský titul v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér

Certifikovaný sportovní masér

Trenér zdravotního cvičení

Trenér

Ondřej Hrdlička

Ondra Hrdlička, student oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Po dobu 8 let se věnoval karate, a to i závodně. Ondra má mnoho úspěchů na republikové úrovni včetně titulu mistra repubilky karate v kumite ve své váze. Dále se v tomto sportovním odvětví věnoval i trénování dětí a mládeže.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Mistr republiky v karate

Trenér

Radek Provinský

Radek Provinský je studentem v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od dětství hraje házenou, nyní působí v extralize v týmu Lovci Lovosice (bohužel je dočasně indisponován kvůli zraněni). Během svého hráčského působení byl vyhlášen nejlepším hráčem ligy. Ve volném čase hraje basketbal a volejbal. Dále se hodně věnuje kondičnímu cvičení a posilování s vlastní vahou. Ve volném čase rád jezdí na kole, plave a navštěvuje přírodu. V BOGI se bude soustředit především na trénování míčových her.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Extraligový hráč házené

Trenér

Hynek Škarda

Od mala hraji házenou a od hraní jsem se dostal k trénování malých házenkářů, které trénuji sedmým rokem. Od následující sezóny jsme se dohodli na trénování malých házenkářů v Mostě. V Chomutově jsem měl na starost školní ligu, kde jsem vyučoval házenou pro více než 700 dětí každý rok. Od září začínám studovat trenérskou licenci B, která probíhá na UK. Ve volném čase jezdím na kole a trávím čas s přáteli.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenér házené 

Vystudovaný hasič (kurz první pomoci, zdravotnický kurz) 

Trenérka

Kateřina Vernerová

Jmenuji se Kateřina Vernerová. Studuji na VOŠ, SPŠ, SOŠS a CR ve Varnsdorfu. Ve svém dětství jsem vyzkoušela celou řadu sportů jako je plavání, lyžování, basketbal, ale nakonec jsem skončila u házené. Nyní jsem poslední 4 roky vyměnila dres za píšťalku a začala se podílet na trénování mládeže v klubu HK Baník Most, kde aktivně funguji i jako masér/fyzioterapeut. V posledních 2 letech jsem začala pracovat s mládeží i na krajské úrovni v rámci krajského výběru mládeže. Při trénincích dbám především na techniku a rozvoj mobility, které při nedostatcích mohou v budoucnu způsobit nejvíce zdravotních problémů, co se týče sportu. Svůj volný čas většinou trávím v tělocvičně, seberozvojem (kurzy, semináře, workshopy) nebo aktivně se svými psy.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ


Trenérka

Lucie Macháčková

Lucie Macháčková- trenérka dětí a mládeže házené v klubu DHK Baník Most. Házené se věnuje celý svůj život. Hrát začala v Liberci ve svých 5ti letech, odkud pochází. Do Mostu se rozhodla jít ve svých 14ti letech, kde začala studovat sportovní gymnázium. V součastné době studuje v Praze na fakultě tělesné výchovy a sportu a trenérskou licenci B. Ve volném čase ráda chodí do přírody. Jejím oblíbeným místem je rodinná chalupa kam si jezdí odpočinout.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ


Trenérka

Alena Matoušková

Jmenuji se Alena Matoušková. Jsem studentkou vysoké školy Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor Ekonomika a management. Od malička jsem vyzkoušela spousty sportů jako je plavání, běh, badminton, beachvolejbal, basketbal a podobně. 10 let jsem závodně hrála volejbal za TJ Baník Most. Po dobu co jsem byla v kadetkách jsem pomáhala s tréninky u mladších a starších žákyň. Svůj volný čas travím tím že si jdu například zaběhat či zacvičit.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ